Ledelse

Lill Harriet Koi
Rektor

Rune Ludvik Eriksen
Assisterende rektor
Vikarierende avdelingsleder for design og håndverk samt byggfag

Cathrine Stensrud
Administrasjonsleder

Anne Liv Bjerkreim
Avdelingsleder Helse og oppvekstfag og fagskolen rehabilitering og demens og alderspsykiatri.

Kirsti Bråten
Avdelingsleder fellesfag og for påbygging til generell studiekompetanse og kombinasjonsklassene

Tom Rød Fredriksen
Avdelingsleder ILA

Geir Tore Haavik
Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon (TIP)

Tone Farbu Lundbye
Avdelingsleder Bygg- og anleggsteknikk og Design og håndverk

Ingeborg Neraasen
Avdelingsleder Tilrettelagt opplæring

Trygve Trygstad
Avdelingsleder Elektrofag

Jan Roger Øren
Avdelingsleder Musikk, dans og drama

 

 

Kontaktpersoner

Lill Harriet Koi

Rektor

E-post Lill.Harriet.Koi@rud.vgs.no

Tlf: 67176301

Rune Ludvik Eriksen

Ass.rektor

E-post Rune.Ludvik.Eriksen@rud.vgs.no

Tlf: 67176343 / 40871900

Cathrine Stensrud

Administrasjonsleder

E-post Cathrine.Stensrud@rud.vgs.no

Tlf: 67176304/ 95910462

Anne Liv Bjerkreim

Avdelingsleder helse og oppvekst

E-post Anne.Liv.Bjerkreim@rud.vgs.no

Tlf: 67176321/90144805

Kirsti Bråten

Avdelingsleder Fellesfag

E-post Kirsti.Braten@rud.vgs.no

Tlf: 67176344 / 40225004

Tom Rød Fredriksen

Avdelingsleder ILA

E-post Tom.Fredriksen@rud.vgs.no

Geir Tore Haavik

Avdelingsleder TIP

E-post Geir.Tore.Haavik@rud.vgs.no

Tlf: 67176325/48088542

Ingeborg Neraasen

E-post ingeborg.neraasen@rud.vgs.no

Tlf: 67176322/91620616

Trygve Trygstad

E-post Trygve.Trygstad@rud.vgs.no

Jan Roger Øren

E-post jan.roger.oren@rud.vgs.no

Tlf: 67176303/95043762

Tone Farbu Lundbye

Avdelingsleder BA/DH

E-post Tone.Farbu.Lundbye@rud.vgs.no

Tlf: 67176320/91156651