Ledelse

Rune Ludvik Eriksen
Konstituert rektor

Cathrine Stensrud
Administrasjonsleder

Anne Liv Bjerkreim
Avdelingsleder Helse og oppvekstfag og fagskolen rehabilitering og demens og alderspsykiatri.

Tom Rød Fredriksen
Avdelingsleder ILA

Geir Tore Haavik
Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon (TIP)

Tone Farbu Lundbye
Avdelingsleder Bygg- og anleggsteknikk og Design og håndverk

Ingeborg Neraasen
Avdelingsleder Tilrettelagt opplæring

Trygve Trygstad
Avdelingsleder Elektrofag

Hanne Bredde Vig
Avdelingsleder fellesfag og for påbygging til generell studiekompetanse og kombinasjonsklassene

Jan Roger Øren
Avdelingsleder Musikk, dans og drama

 

Kontaktpersoner

Rune Ludvik Eriksen

Konstituert rektor

E-post Rune.Ludvik.Eriksen@rud.vgs.no

Tlf: 67176343 / 40871900

Cathrine Stensrud

Administrasjonsleder

E-post Cathrine.Stensrud@rud.vgs.no

Tlf: 67176304/ 95910462

Anne Liv Bjerkreim

Assisterende rektor/leder av elevtjeneste og fagskole

E-post Anne.Liv.Bjerkreim@rud.vgs.no

Tlf: 67176321/90144805

Tom Rød Fredriksen

Avdelingsleder ILA

E-post Tom.Fredriksen@rud.vgs.no

Geir Tore Haavik

Avdelingsleder TIP

E-post Geir.Tore.Haavik@rud.vgs.no

Tlf: 67176325/48088542

Ingeborg Neraasen

Avdelingsleder Tilrettelagt opplæring

E-post ingeborg.neraasen@rud.vgs.no

Tlf: 67176322 / 91620616

Trygve Reidar Trygstad

E-post Trygve.Reidar.Trygstad@rud.vgs.no

Jan Roger Øren

E-post jan.roger.oren@rud.vgs.no

Tlf: 67176303/95043762

Tone Farbu Lundbye

Avdelingsleder BA/HDP/FBIE

E-post Tone.Farbu.Lundbye@rud.vgs.no

Tlf: 67176320/91156651

Hanne Bredde Vig

Avdelingsleder fellesfag

E-post Hanne.Bredde.Vig@rud.vgs.no

Tlf: 67176344 / 41513702